GOŁĘBIE DOROSŁE
~~~~~ Kat. A ~~~~~ 
1. JUSKOWSKI ANDRZEJ        471,97
2. SZAŁATA TADEUSZ          559,07
3. LIS ANDRZEJ & DAWID      632,46
4. ADAMOWICZ MIECZYSŁAW     827,42
5. SIŃSKI SŁAWOMIR         1016,60
6. STANKIEWICZ DANIEL	   1025,56
7. PAWLAK MATEUSZ          1660,75

~ LOTNIK Kat. A ~
ADAMOWICZ M. 42,68

~~~~~ Kat. B ~~~~~ 
1. SZAŁATA TADEUSZ          245,09
2. LIS ANDRZEJ & DAWID      256,72
3. PERNAK WENANCJUSZ        257,58
4. STANKIEWICZ DANIEL       395,70
5. JUSKOWSKI ANDRZEJ        609,67
6. SIŃSKI SŁAWOMIR          618,49
7. ADAMOWICZ MIECZYSŁAW     653,49
8. BECELA JACEK & KATARZYNA 966,84
6. KRYSIAK BOGDAN          1158,62

~ LOTNIK Kat. B ~
LID A. & D. 15,35

~~~~~ Kat. C ~~~~~   
1. ADAMOWICZ MIECZYSŁAW     203.73
2. JUSKOWSKI ANDRZEJ        296,25
3. SZAŁATA TADEUSZ          312,66
4. STANKIEWICZ DANIEL       316,57
5. CELKA MARIA & EUGENIUSZ  560,29
6. SIŃSKI SŁAWOMIR          604,20
7. HAUZA RYSZARD           1038,90

~ LOTNIK Kat. C ~
ADAMOWICZ M. 26,77

~~~~~ Kat. D ~~~~~  
1. SZAŁATA TADEUSZ          1116,82
2. JUSKOWSKI ANDRZEJ        1377,89
3. ADAMOWICZ MIECZYSŁAW     1684,64
4. STANKIEWICZ DANIEL       1737,83
5. SIŃSKI SŁAWOMIR          2239,29

~ LOTNIK Kat. D ~
JUSKOWSKI A. 745,50

~~~~~ Kat. M ~~~~~  
1. SZAŁATA TADEUSZ          221,22
2. SIŃSKI SŁAWOMIR          267,25
3. ADAMOWICZ MIECZYSŁAW     294,43
4. SZAŁATA KAMIL            357,17
5. JUSKOWSKI ANDRZEJ        434,44
6. CELKA MARIA & EUGENIUSZ  646,48

~ LOTNIK Kat. M ~
ZAREMBA W. 11,26

~~~~~ GMP Oddziału ~~~~~ 
1.  SZAŁATA TADEUSZ         35   1855.98
2.  ADAMOWICZ MIECZYSŁAW    35   1796.66
3.  TYCZYŃSKI ANTONI        35   1754.99
4.  JUSKOWSKI ANDRZEJ       34   1754.22
5.  SIŃSKI SŁAWOMIR         34   1739.69
6.  KULIK RAFAŁ             34   1737.67
7.  STANKIEWICZ DANIEL      34   1730.00
8.  CELKA EUGENIUSZ-MARIA   34   1696.57
9.  STASZEWSKI MARIAN       33   1634.59
10. MENCEL ZENON            33   1633.05
11. DĄBROWICZ JÓZEF         33   1624.37
12. ŁODYGA PIOTR            32   1612.78
13. BABIERCZUK FRA.- HUB.   32   1578.22

~~~~~ IM Oddziału ~~~~~ 
 1. SZAŁATA TADEUSZ         18    529.632
 2. ADAMOWICZ MIECZYSŁAW    18    762.322
 3. JUSKOWSKI ANDRZEJ       18    991.943
 4. ŁODYGA PIOTR            18   1127.054
 5. STASZEWSKI MARIAN       18   1583.847
 6. SIŃSKI SŁAWOMIR         15    789.179
 7. STANKIEWICZ DANIEL      15    895.737
 8. KULIK RAFAŁ             15   1111.195
 9. TYCZYŃSKI ANTONI        15   1386.971
10. LIS ANDRZEJ - DAWID     12    277.946
11. PERNAK WENANCJUSZ       12    305.407
12. DĄBROWICZ JÓZEF         12   1112.499
13. GŁOWACZ GRZEGORZ         9    588.601

~~~~~ MPM ~~~~~
 1. STĘPIEŃ ARKADIUSZ       24    937,19
 2. STACHOWSKI MAREK        24    907,99
 3. STACHOWSKA KATARZYNA    23    896,38
 4. HORAŁA JACEK            22    811,85
 5. BECELA JACEK-KATARZYNA  21    750,63
 6. ŻYTO ANDRZEJ            20    745,50
 7. POLOWCZYK WITOLD        20    736,77
 8. ADAMOWICZ MIECZYSŁAW    18    683,05
 9. PERNAK WENANCJUSZ       19    678,36
10. JUSKOWSKI ANDRZEJ       18    665,96
11. PAWLAK MATEUSZ          18    642,40
12. SIŃSKI SŁAWOMIR         18    637,40
13. GRĘBOWSKI PRZEMYSŁAW    17    623,49

~~~~ *Puchar Kol. Andrzeja Lisa ~~~~
 1. SZAŁATA TADEUSZ         70   2724,26
 
 *Puchar Sponsorowany przez 
 kol. Andrzeja Lisa z okazji 
 50-lecia przynależności do PZHGP
Loty dorosłych (3 z całości) 
+ loty młodych (5 z całości)

@ Oddział Rawicz | @ Mateusz P. | /2017 | Oddziały - naszegolebie.pl

Copyright © 2017. All Rights Reserved.